O nás

HLEDÁME PRACOVNÍKY

NA PLNÝ PRACOVNÍ POMĚR, BRIGÁRU

– ŘIDIČ NÁKLADNÍCH STAVEBNÍCH VOZIDEL  skupiny C, CE

– STROJNÍK , BAGRISTA                            – SVÁŘEČ

– STAVBYVEDOUCÍ                                   – TESAŘ

         – ŘEMESLNÍK                                          – ÚDRŽBÁŘ

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL: 605 005 550 NEBO 281 868 990

SVÉ ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA EMAIL : BRATRIGALLOVE@SEZNAM.CZ

 

 

 

Společnost BRATŘI GALLOVÉ & spol. vznikla začátkem roku 2010. Do této doby působili Ladislav a Tomáš Gallo jako živnostníci ve stejném oboru. 

Vedení firmy Ladislav a Tomáš Gallo, bratři, kteří od začátku pevně spjati, dbají na ekonomickou strukturu a rozvoj firmy. Spolu s velice blízkým okruhem přátel a známých lidí v oboru stavebnictví (statici, inženýři, projektanti, řemeslníci a mnoha dalších) se vám každým rokem snaží poskytovat co nejkvalitnější služby v oboru.

Od roku 2011 jsme držiteli Certifikátu systému managementu kvality, normy  ČSN EN ISO 9001:2009  v oboru demolice, zemní práce, speciální stavební činnost a autodoprava, certifikováni společností TUV SUD Czech s r.o..

Moderní společnost

Velký důraz klademe na využívání nejmodernější techniky, která disponuje rozmanitým strojovým a vozovým parkem, který je neustále rozšiřován. Bezpečnost práce a ochrana životního prostředí je naší samozřejmou prioritou.

Prostřednictvím

  • školení a zvyšováním kvalifikace pracovníků
  • zlepšování používaných postupů a techniky
  • pravidelných kontrol a analýz dosažených výsledků

pracujeme na dalším rozvoji našeho systému managementu kvality.

Ne-subdodávkám

Naše firma nechce konkurovat velkým firmám v ČR v oblasti demolic a zemních prací v gigantických rozměrech. Naší hlavní filozofií je realizace zakázek vlastními silami bez najímání subdodavatelů, což zaručuje vysokou profesionalitu a kvalitu odvedené práce. Všichni naši klienti jsou pro nás ti nejdůležitější. Vlastními silami zvládneme zakázky jakýchkoliv rozměrů a náročnosti.