Technika

Náš vozový park nám umožňuje převážet naše velké stroje napříč celou Českou Republikou. Nemusíme tedy zajišťovat půjčování strojů od okolních firem. Přivezeme si svojí, na kterou jsme zvyklí a dobře se nám s ní pracuje.

K čemu používáme nakladače

Nedílnou součástí naší zemní práce jsou nakladače. Zajišťují nám rychlé naložení vykopané zeminy a zároveň rychlé přemístění. Pásové i kolové nakladače nám zajišťují rychlou a jednoduchou manipulaci se zeminou a díky tomu  jsou naše práce hotové ve smluvených datech.

Jaké máme bagry

K naší práci jsou vhodná jak kolová rýpadla, tak i pásová od 0,9 do 40 tun. V naší technice vlastníme oba druhy a díky tomu je naše firma univerzálnější.

Pro svou skromnou velikost, ale vysoký výkon používáme pásový Caterpillar 305 s objemem lžíce 0,28m3. K tomuto bagru vlastníme i demoliční kladivo.

Na naše projekty používáme Caterpillar typ 300,9D  do 330CL.

V buldozerech je naše síla

Buldozery představují obrovský výkon nutný k úpravě rozsáhle plochy terénu. Svojí přední radlicí dokáží rozhrnout vše, co nám stojí v cestě. Zadním rýpadlem naopak umíme úplně vše rozrýt.

Pro univerzálnost používáme traktorbagry, které nám umožňují volný a rychlý pohyb, zároveň kopání rýh a nakládání zeminy na valník. Vykopanou zeminu odvezeme, uskladníme, a na základě potřeb i přivezeme a celý terén srovnáme.